Aşk Duaları

Category Archives: HAVAS İLMİ DUALARI

Sevdiğim Kişinin Bana Hemen Aşık Olması için Dua

Her gün 66 defa ” İhlas Suresi” okunur ardından da 134 kere “Ya Samed Celle Celalühü ” İsm-i şerifi okunur.

İnsanların sevgisini kazanmak için dua

İnsanların sevgisini kazanmak ya da özellikle bir kişinin sevgisini kazanmak için ; Bismillahirrahmanirrahim Seeltüke bil ismil azami gadruhü. Ve yessir umri ye elihi bisalmehet.

Nazardan korunma ve kurtulma duası

Nazardan kurtulmak korunmak amacıyla ayetel kursinin faziletinden yararlanabilirsiniz . Bir sayı belirterek okumanız gerekmiyor.

Hacet-Dilek kabulü duası

Bismillahirrahmanirrahim Lakkınu mevtaküm la ilahe illailahü feinneha thdimü mukableha minel hataya Hacet ve dilekleriniz için … defa okuyunuz

Sevgiliye kocaya şirin görünme duası

Bismillahirrahmanirrahim Uizu nefsi billahillezi la ilahe illa huve ma yelicu fil erdi ve ma yahrucu minha ve ma yenzilu mines semai ve ma ya’rucu fiha rabbi neccini minel kavmiz zalimin…

Kısmet kapalılığını açmak için dua

Kısmetiniz açılsın güzel bir evlilik yapın diye kısmet acmak için bir perşembe akşamı 41 defa ayetel kursi okunur ve dilek dilenir.

Akrabalarının nazarından korunma duası

Bismillahirrahmanirrahim “Maşaellahu la havle vela kuvvete illa billahi”

Nazara karşı korunma duası

“Rabbenağfirli velivalideyye ve lilmumine yevme yekumul hisab”

Kayınvalidenizin nazarından korunmak için dua

Allahümme’ğfirli hatieti ve ‘amdi. Allahümmehdini li-salihı’l-a’mali ve’l-ahlakı innehu la yehdi li-salihıha ve la yasrifü’an seyyi’iha illa ente.

Rızkını arttırmak için dua

Güneş doğarken güneşe karşı oturup 300 defa Besmele-i Şerife’yi ve o kadar da salat ve selamı okuyan kimseye Cenab-ı Hak ve feyyaz-i mutlak hazretleri hiç ümit etmediği yerden rızık gönderir….

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.