Sevenlerin Muhabbetini Arttırma Büyüsü

Esasında Allah muhabbetinizi arttırsın güzel ve anlamlı bir dilek duasıdır. Çoğu zaman mecazi olarak kullanılsada gerçek anlamda kişiler arasında muhabbet olmaması iki taraftan birini daima üzmüştür.

Bunun düzeltilmesi için muhabbet çoğaltma veya kişilerin arasında sohbet muhabbet oluşturmak için çok çeşitli işlemler vardır. İki kişi arasında muhabbet olması veya var olan mevcut muhabbetin arttırılması için hazırlanan etkili büyülerdir. Aşk bağlama sevgi gibi temel konuları ele alır. Kişiye özel olarak hazırlandığı gibi okuma vefk tılsım ile ilgili yöntemleride vardır.

Helal Olan Birine Yapılması Güzel Olur Muhabbeti İçin Okunacaksa Evli Olmasyan Biri İçin Okunmalıdır:
İnsanları kendine çekmek Aşk için muhabbet-zorluklardan kurtulma-Korkuyu ortadan kaldırmak-tabiat üstü güç-
Hacetlerin ve duaların kabulü-Zalim insanlardan kendini kurtarmak-problemlerın çözümü
Rahat ve huzurlu yaşam,bolca kazanç,geçim rahatlık ve borçtan kurtarma ve yoksulluktan kurtulmak için
Uygulama üç gün üst üste gece yada gündüz farketmez(fkat gece tehheccüd saati engüzel ve hayırlı verimli saattir).
Kıble karşısında temiz bir niyetle okuyun.

1- Gusül boy abdesti
2- 2 rekat hacet namazı
3-70 defa istiğfar
4-70 defa salavat
5-7 defa Fatiha suresi
6-11 defa ihlas
7-1 defa Yasin suresi vaktin müsaitse Mülk suresi ve Vakýa süresini oku. Peygamber Efendimiz s.a.v sahabelere,ehli beytine,ehli sünnet islam alimlerineBütün ehli sünnet tarikat büyüklerine,V ebu duayı bizlere ulaştıran Şeyh Üstad Muhammed Hakkı El- Nazlı hazretlerine ve ümmeti muhammede bağışla 8-Necm suresi 58.ayeti 1153 defa okuyun. her 100 de aşağıdaki ayet 3 defa okunacak son 153 te 100 de bir defa 50 de bir defa okunur. Ya men iza dukul fedâ ve terak kamet cemalüd devahi ve Zekkâtın nefsül hamami ve ey esat indet tenahiferec taha bi dakikatin min hüsni lutfike ya ilahi bu beyyiti 1 defa ilaveten okur.

Ustaca hazırlanan sihirli medyum hoca elleri bu işte yüksek başarı şansı elde ettirir. Dilenen kişi veya kişiler arasında Muhabbet için bir elma üzerine … defa Kevser suresini okuyup mahbubuna yedirirse deli divane olur. Bu işlem özellikle eşlerin çok sık tercih ettikleri uygulamalardır. Çiftlerin birbirleriyle iyi geçinmeleri için oldukça etkilidir.
Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı iletişime geçerek sorabilirsiniz.